Moje najukochańsze Robaczki na świecie! 

Zdaję sobie sprawę z tego, że tytuł bardzo oryginalny, ale liczy się całokształt! : )
Równiutko rok i 10 dni temu na blogu pojawił się pierwszy wpis. Nie zauważyłam nawet kiedy ten czas tak zleciał, uświadomienie sobie, że minęło tyle czasu… bezcenne.
Oto post, na który czekało tak wiele osób, to już, doczekaliście się. Mam nadzieję, że sprostam Waszym oczekiwaniom co do niego, a zapewne są one duże ; )
Zacznę od tego, że kilka dni temu nie mogłam powstrzymać się od płaczu… Mojego wzruszenia nie dało się opisać! Dostałam drobny dla Was, a ogromny dla mnie prezent od czytelniczki. Przyszedł pocztą, wyglądał bardzo niepozornie- jak zwykły list, tylko w większej kopercie. Jego zawartość przerosła moje oczekiwania! Dostałam przeuroczy albumik, historyjkę, komiks (jak to autorka napisała- wszystko w jednym) własnoręcznie zrobiony, w którym znalazłam masę moich zdjęć i zabawnych podpisów. Karo, dziękuję Ci bardzo, jesteś wspaniała, sprawiłaś mi najlepszy urodzinowo-blogowy prezent jaki mogłam sobie wyobrazić, chociaż nawet tego się nie spodziewałam.
TROCHĘ STATYSTYK….
W ciągu tego roku opublikowałam: 127 postów
Łączna ilość komentarzy od Was: 2900
Zaraz po Polsce najczęściej zaglądają do nas: Niemcy i Stany Zjednoczone
Najczęściej wyświetlany post to: Yummy Bear
Najczęściej komentowany post: i love theater
Postanowienia na kolejny rok/lata:
Poza tym, chciałabym częściej umawiać się z Wami na zdjęcia żebyśmy miały możliwość poznania się, częściej też będę współpracować z dopiero rozwijającymi się w fotografii osobami, jak i tymi obeznanymi w swojej branży.
Kolejną rzeczą jest nowy wygląd, o którym już pisałam, pojawił się jakiś czas temu, ulega on jednak ciągłym zmianom. Na dowód tego co mówię, przedstawiam nagłówki, które pojawiły się tu w ciągu tego roku:
Wykonałam sama 

Wykonała: Ciara 

Wykonał: legenfish 

Obecny także wykonała Ciara
Kolejnym etapem dzisiejszego postu jest opublikowanie zdjęć zrobionych specjalnie na tą okazję.
Początkowo chciałam, aby znalazły się tu wszystkie osoby, które wspierają mnie w tym co robię, po czym uświadomiłam sobie, że byłoby to nierealne. Zdjęcia zrobiła nam przemiła Julia (fan page).

Niesamowicie trudno jest znaleźć zdjęcie, na którym jest tyle osób i każda z nich wyszła ,,jakoś”, dlatego zbyt wiele ich nie ma, aby uniknąć wszelkich kłótni i fochów : )

AKCJA URODZINOWA:

i taka mała niespodzianka… : )