Witam Was Kotki, w poprzednim wpisie nie było żadnego mojego zdjęcia, tak więc dzisiaj nadrabiamy :)
Wykorzystując ostatnie wrześniowe dni, w których jeszcze świeciło słońce i można było pocieszyć się ładną pogodą, wzięłam statyw, ubrałam ulubione szorty i koszulę w kratę, którą sobie przerobiłam (przyszyłam czarną kieszonkę, której ciężko było zrobić zdjęcie i zmodyfikowałam rękawy) i wyszłam na zdjęcia.
Standardowo zanim dodam zdjęcia muszę sobie popisać… Tym razem mam dla Was misję. Myślisz, że Cię to nie dotyczy? Skoro to czytasz, jesteś w błędzie! :)
Akcja jest skierowana do wszystkich obserwatorów bloga- tych publicznych i niepublicznych.
Jak zapewne wiecie w październiku obchodzimy rocznicę od powstania bloga. Piszę MY, bo uważam, że jesteście ważną częścią tego wszystkiego. Od dzisiaj do 27 października czekam na Wasze zdjęcia, które możecie przesłać mi na:
kailla.blog@gmail.com
Macie okazję się pokazać, powiedzieć ,,jestem z Tobą”. Jedynym warunkiem jest umieszczenie napisu ,,Kaila” (na kartce, na ręce-Wasz pomysł). Wasza wyobraźnia nie ma granic, liczę na Was! :) Ze zdjęć zrobię kolaż i umieszczę je w urodzinowym poście 28 października. Nie tracicie nic, wygrywa każdy, myślę, że warto wziąć udział, nie ukrywam- będzie mi niesamowicie miło jeśli zdecydujecie się na przesłanie mi zdjęć! Tyle na temat i jeszcze raz bardzo zachęcam.

Koszula- sh
T-shirt- Stradivarius
szorty- River Island
Czuję, że post urodzinowy pobije rekordy, bo planuję dużo niespodzianek :)