Ostatnie próbne testy już za mną, nie wiem jak to możliwe, że z „za rok testy”, zrobiło się „za niecały miesiąc testy!”… Czas zdecydowanie nas nie lubi, każe zaciskać pasa, który ma się podobno poluzować po egzaminie. Nie oszukujmy się, później przyjdzie pora na poprawianie ocen, naciąganie, byle tylko podnieść sobie średnią i punkty do szkół średnich. Kaila taka niepoprawna optymistka…
A teraz trochę lepszych wiadomości! Po 10 miesiącach musiałam nagrać nowy filmik, bo poprzedni niestety zgubiłam, jednak obecny jest kilka sekund dłuższy (szał!)
Aby zamknąć na jakiś czas sprawy youtubowe muszę nagrać jeszcze w najbliższym czasie (którego po prostu nie ma) odpowiedzi na pytania związane z włosami i może my morning routine, chociaż póki co bardzo ze sobą pod tym względem walczę, z tego względu, że zrobiło to tak wiele osób, że ciężko zrobić z tego coś nowego i świeżego. Wracając na chwilę do moich włosów.. We wtorek idę do fryzjera, zobaczymy co  tego wyniknie, bo przez ostatnie dwa lata unikałam go jak ognia… Nie zamierzam wprowadzać wielkich zmian, chcę je po prostu obciąć, a co z tego będzie na pewno zobaczycie :)
Kardigan- Pull&Bear
T-shirt- Stradivarius
Szorty- River Island
Sztyblety- allegro