Jakiś czas temu wybrałam się na zdjęcia z Julią. Wiadomo jak to na początku wygląda. Nikt nikogo nie zna, czuje się lekki stres, ale już po kilku minutach rozmowy, byłam pewna, że współpraca przebiegnie pomyślnie. Każdy kto mnie chociaż trochę lepiej poznał wie, że nie umiem wysiedzieć cicho, tak też było tym razem.
Wszyscy przyzwyczaili się do moich prostych włosów, dlatego postanowiłam chociaż raz odejść od tej rutyny i spróbować czegoś nowego. Mój sposób na te fale był banalny. Nie lubię niszczyć włosów lokówkami czy innymi tego typu wynalazkami, dlatego całą noc spałam w mokrych warkoczykach. Rano je rozpuściłam, wtarłam w nie jeszcze trochę pianki i jakoś się trzymały. Aby uzyskać w pełni zadowalający efekt, musiałabym iść chyba w owych warkoczykach  do szkoły, ale to zadanie już mnie przerosło ;)

                 

Sweterek- sh
T-shirt- promod
Szorty- vero moda
Serdecznie zapraszam na fan page Julii
Zdjęcia, które dzisiaj opublikowałam są początkiem mojego nowego pomysłu/ projektu, na ten rok oraz kolejne lata. Jest bardzo wiele osób, które zaczynają, lub już jakiś czas temu zaczęły przygodę z fotografią, na facebooku pojawia się coraz więcej stron, na których się reklamują. Chętnie podejmę współpracę z takimi osobami. Warunków wiele nie ma. Wystarczy pokazać mi jakieś zdjęcia swojego autorstwa oraz napisać do mnie na facebooku. Myślę, że takie akcje dają możliwość pokazania się większej liczbie osób, jak i miłego spędzenia czasu ;)