Dawno nic nie dodawałam, mam nadzieję, że tęskniliście ;) Wynika to z braku wolnego czasu, ładnej pogody i ostatnich miesięcy przed wakacjami. Jeśli macie jakieś pytania, to wiedzcie, że prężnie działam na asku, zaglądam tam kilka razy dziennie, więc śmiało pytajcie, tak samo jest z facebookiem. Linki do jednej i do drugiej strony macie po prawej stronie bloga, zaraz pod zdjęciem i opisem. 
W dzisiejszej notce zobaczycie kilka zdjęć, z pokazu który odbył się w Askanie (Gorzowska galeria handlowa). Występów było tam na prawdę sporo, jednak skupiłam się na jednym, mianowicie studia Parkieciarni, w którym tańczy między innymi Skrzypek (mój kolega z klasy). Jednak zanim do tego przejdę, muszę pochwalić się co wczoraj znalazłam w skrzynce. 
(żeby uniknąć niepotrzebnych pytań- zamazałam adresy)
Jest to list od jednej ze stałych czytelniczek bloga, także bloggerki (mymorningroutinee.blogspot.com), oraz mojej imienniczki :)
Korzystając z takiej okazji- jeśli chcecie mi coś wysłać (list, kartkę, rysunek, cokolwiek), piszcie wiadomości prywatne na: https://www.facebook.com/kaillaaa
W wiadomości, poproście o adres i to tyle. Nie publikuję tu go, ze względu na to, że obserwuje mnie sporo osób z miasta, w którym mieszkam, tak więc z czystej ostrożności, wolę mieć kontrolę nad tym kto mój adres do korespondencji (nie, nie mieszkam tam) posiada. Wszystkie przesłane paczki, listy, kartki oczywiście opublikuję na blogu, tak jak powyższy.
Kończę temat listów i zapraszam na zdjęcia:

Na koniec zdjęcie z Kawu, bo w czwartek byłam z nią i Niku na zdjęciach. Więcej swoich nie mam dlatego wstawiam to co jest.
Natomiast jutro zdjęcia z Miśką, które zobaczycie w poście poniedziałkowym :)