Wybaczcie, że posty pojawiają się tak rzadko, ale jak pisałam już na asku, brałam czynny udział w galerii bezbronnej. Co to takiego? Pozwoliłam sobie skopiować cytat stąd: klik 
,,Galeria Bezbronna jest częściową kontynuacją idei fotograficznej Galerii Bezdomnej Tomka Sikory i Andrzeja Świetlika. Różnicą jest prezentacja prac artystycznych z wszystkich dziedzin sztuki współczesnej, a częścią podobną jest budowanie spontanicznie wystawy przez chętnych twórców. ”

BEZBRONNA- Czyli w moim rozumieniu, wszystko dozwolone 

Ja wzięłam w niej udział po raz pierwszy, chociaż jest organizowana już od 2009 roku. Moje prace wisiały w dwóch miejscach  : We wspólnym pokoju ze Stachem, Dawidem i Adamem, oraz w sali ze zdjęciami osób z Siódemki (mojej szkoły).  Dawno aż tak się czymś nie stresowałam, jak tym wydarzeniem. Przygotowania trwały od tygodnia, włożyłam w tą galerię dużo pracy, jestem zmęczona, ale czuję się dzięki temu spełniona :) Uwielbiam pomagać innym, oraz widzieć, że praca nie idzie na marne, a właśnie tak było z tą galerią… Każdy z nas dał z siebie wszystko, byliśmy perfekcyjnie przygotowani, co sprawiło, że nie tylko my byliśmy z siebie dumni. Mimo ogromnego stresu z tym związanego, niesamowicie się cieszę, że wzięłam w tym udział!
… A to uczucie, gdy ludzie podchodzą i oglądają Twoje prace… BEZCENNE :)

Zajrzyjcie do mojego kolegi, warto :)