Dzisiaj obiecane zdjęcia Dominiki i Julii! :)
Jak to się stało? Jak się spotkałyśmy? Sprawa jest banalnie prosta. Dziewczyny wiedziały, że lubię robić zdjęcia i zdarza mi się zabierać kogoś na ,,sesje”. Napisały do mnie na facebooku. Nawiązując do takich wiadomości… Chciałabym mieć możliwość spotkania się z każdą chętną osobą, ale niestety nie mam jak, czasu jest niesamowicie mało, a co chwilę dochodzą nowe obowiązki. Decydującym argumentem, który sprawił, że już po miesiącu od napisania do mnie udałyśmy się na zdjęcia, było to, że chodzimy do jednej szkoły. Podziwiam je za odwagę, bo nie łatwo jest pozować komuś, kogo zna się tylko z widzenia.
Początkowo obie były dość zestresowane, ale po kilkunastu minutach atmosfera się rozluźniła. Przynajmniej takie odniosłam wrażenie :) Nie pozostało mi nic innego tylko zaprosić do podziwiania moich ślicznych modelek, które są dowodem na to, że warto próbować! :)

Nasza współpraca przebiegła świetnie, następnego dnia dostałam od Nich ogromną czekoladę, za co bardzo dziękuję! :)
Przypominam o ostatnich dniach trwania akcji urodzinowej (czekam na Wasze zdjęcia). Jak już pisałam na fan page, post urodzinowy będzie miał opóźnienie, ze względu na wolontariat, naukę i kilka innych spraw. Co się odwlecze, to nie uciecze, do zobaczenia Robaczki :)

Jeszcze jedna ważna sprawa. Michał, któremu zawdzięczam ten świetny nagłówek na blogu organizuje konkurs. Masz okazję wygrać grafikę lub nagłówek na bloga/youtube lub inną stronę społecznościową! Szczegóły n jego blogu:

legenfishlive KONKURS