Dni mijają niepostrzeżenie… uwielbiam ten wakacyjny moment, w którym przestajesz zauważać podział na dni tygodnia, bo każdy dzień i tak jest wolny. Szczerze nie wierzę, że już jutro zacznę się pakować, przygotowywać do wyjazdu do Szczurka.
 Ostrów Wlkp niecałe 300km, więc cóż to za przeszkoda… Pomijając fakt, że nie ma bezpośredniego i będę musiała ciągnąć za sobą torbę z jednego dworca na drugi, jest całkiem nieźle. Teoretycznie mamy już zaplanowane te cztery wspólne dni, jednak w rzeczywistości tylko jeden jest ułożony od deski do deski.
19 LIPCA (sobota), wraz ze Szczurkiem będziemy w Poznaniu, z tej okazji postanowiłyśmy zorganizować zlot, na który zapraszamy wszystkich z Poznania, okolic oraz osoby z możliwością dojazdu.
Jeśli chcesz poznać nas bliżej, porozmawiać z nami i spędzić miło czas, rezerwuj czas i serdecznie zapraszamy! Dodam, że żeby spotkanie było jeszcze ciekawsze, zaprosiłyśmy klika zaprzyjaźnionych blogerek. Dokładną godzinę spotkania podamy wkrótce, widzimy się w galerii city center (zaznaczone łapką na zdjęciu).
bluzka-stradivarius / szorty- river island / buty- converse
+ Szczurek  oraz Łucja (na zdjęciach wyżej) mają jutro urodziny, więc wszystkiego najlepszego Księżniczki, kocham najmocniej, jesteście najlepsze!