Z przyjemnością witam wszystkich po sporej przerwie, która zdawała przedłużać się w nieskończoność. Można powiedzieć, że w pewnym sensie zaczynamy od początku, jak pewnie zauważyliście, pożegnałam się na stałe z końcówką „blogspot” i przeniosłam się na własną stronę, co wiązało się z rezygnacją z wielu elementów związanych z witryną blogger.com. Jedynym z nich są obserwatorzy, z tego powodu jeśli ktoś nadal chce śledzić bloga oraz najnowsze posty polecam zjechać na sam dół, gdzie znajdziecie opcję obserwowania lub kliknąć ikonkę z „F” na pasku bocznym i po prostu polubić bloga na facebooku, na którym także będę informowała o nowych postach.

Jest to pierwszy post w roku szkolnym, z tego powodu chciałabym napisać Wam, że już teraz czuję, że zaczął się ciężki rok, jednak nie powinno mieć to wpływy na częstotliwość pojawiających się postów. W jednym z przyszłych wpisów postaram się napisać o tym co zrobić, by mieć czas na wszystko co chcemy zrobić i pokonać wrodzoną leniwość. Musicie wiedzieć, że gimnazjum i liceum jest idealnym momentem na rozwijanie pasji, naukę nowych rzeczy. Wbrew pozorom czasu na to wszystko mamy całą masę, nie umiemy go po prostu dobrze zagospodarować : )

Jako, że dzisiejszy post nie ma konkretnego tematu, ma formę bardziej organizacyjną, poruszę jeszcze jedną sprawę, która może niektórych zainteresować. Jako, że ostatnio przyszło mi kilka cudownych listów/ paczek od Was, postanowiłam wysilić się trochę bardziej i do każdej przesyłki dorzucę mały drobiazg. Akcja potrwa do końca października. Co to będzie? Dziewczyny z grupy Kailanators mogą spodziewać się już dzisiaj szczegółowych informacji czego się można spodziewać po liście zwrotnym ode mnie, zaś cała reszta dowie się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Absolutnie nie jest to konkurs, po prostu chcę odwdzięczyć się Wam za pracę, którą wkładacie w wysyłane do mnie listy i paczki. Wkrótce pomyślę także o konkursie dla wszystkich, na tą chwilę żegnam się z Wami i nie pozostaje mi nic innego poza…

Witam na blogu! : )

t-shirt- stradivarius / spodenki- tutaj / buty- choies