Ważny, czwartkowy dzień już za mną.. Zacznijmy od początku.
Jakiś czas temu wzięłam udział w wojewódzkim konkursie fotograficznym „policja w obiektywie”. Nie liczyłam na jakiekolwiek wyróżnienie, zdawałam sobie sprawę z tego, że wzięło udział mnóstwo utalentowanych osób. Wynik końcowy przerósł moje oczekiwania. 3 miejsce. 
Stres przed wyjściem ze szkoły i dojechaniem na rozdanie nagród ogromny, jednak tuż po wejściu na salę poczułam się jakbym przeszła przez niewidzialną ścianę, która odcina mnie od wszystkiego. Strach zastąpiła niesamowita radość. Przyczyniła się do tego atmosfera panująca na komendzie, ludzie.. no i może moje zdjęcie na planszy laureatów.
Cała uroczystość przebiegła bardzo sprawnie, podziękowania, wręczenie nagród, a na koniec poczęstunek, do którego usiedliśmy z naszymi wychowawcami, laureatami oraz obecnymi tam policjantami.
Konkurs jest przeznaczony dla klas gimnazjalnych, mam jednak nadzieję, że kolejna edycja będzie dotyczyła także licealistów. Dzięki takim wydarzeniom mamy okazję przyjrzeć się policji z bliska oraz pokazać ich niewątpliwie ciężką pracę.
A cóż takiego dostałam? Nie będę się rozdrabniać, bo nagród było mnóstwo, jednak tą najważniejszą, główną i najbardziej przydatną okazał się tablet.

Na pewno przyda się na jutrzejszy wyjazd. Inną ważną dla mnie rzeczą były podziękowania dla rodziców w formie powyższego dyplomu. We wtorek, max w środę post z Różana i Warszawy.. do zobaczenia :)