Zakończenie roku jak najbardziej udane, chodzenie około 20-osobową grupką przez miasto- bezcenne. Dokładne opisy tego co się działo możecie przeczytać na asku, bo nie chcę tego kopiować i wklejać. Pożegnanie z klasą tylko na dwa miesiące, więc obyło się bez płaczu. Nie mogę uwierzyć w to, że już za dwa miesiące idę do trzeciej klasy… Ten czas leci zdecydowanie zbyt szybko! Niestety nic na to nie poradzę, zostaje mi tylko cieszyć się obecnym czasem, bo jest na prawdę dobrze.

W niedzielę przyjechała do mnie Basia. O dziwo nie miałyśmy czasu na pójście na jakiekolwiek zdjęcia dlatego dodaję te, które zrobiłam na XX Międzynarodowym Festiwalu Tańca, który odbył się w Gorzowskim amfiteatrze. Osobiście uwielbiam oglądać takie przedstawienia, dlatego mogę przyznać, że wakacje bardzo miło rozpoczęte! :)


UWAGA ! FINALIŚCI WYBRANI, TERAZ MUSICIE IM TROCHĘ POMÓC.
NA STRONIE PODANEJ NIŻEJ KLIKNIJ ,,LUBIĘ TO” PRZY ZDJĘCIU, KTÓRE NAJBARDZIEJ CI SIĘ PODOBA. ZE ZWYCIĘZCĄ SKONTAKTUJĘ SIĘ 14/15 LIPCA, PO CZYM WYŚLĘ MU OBIECANĄ POCZTÓWKĘ/KARTKĘ.

—->TU GŁOSUJ <—

………………..
Data: 3 lipca : A już dzisiaj o 15 wyjeżdżam  na obóz, o którym mówiłam w maju. Do zobaczenia, po powrocie na pewno zobaczycie mnóstwo zdjęć ! :)