Prosicie o to abym dodawała więcej outfitów, więc postanowiłam Was posłuchać i zrobić to o co mnie prosicie. Dzisiaj kilka zdjęć z nocki z Kawu, przy okazji chwaląc się kolejną zdobyczą z second handu i prezentując czapkę kupioną podczas wyjazdu do Szczecina, o którym pisałam w poprzednim poście. Swoją drogą… Myślę nad zrobieniem filmiku, w którym pokazałabym te najbardziej „rozchwytywane” i moje ulubione perełki z SH, bo zdałam sobie sprawę, że mam już ich tyle, że ohoho i jeszcze więcej. Postanowiłam zrobić także mały remanent w szafie i posprzedawać/ pooddawać rzeczy, których już nie noszę, bo np. są już na mnie za małe. Do tej akcji przyłączyła się także moja mama, która dała mi dwie wielkie torby z ciuchami, moim zadaniem jest JEDYNIE zrobienie zdjęć, pomierzenie, opisanie i wystawienie tego wszystkiego.
Jaką stronę wybrać, żeby nie było z tym zbyt wiele zamieszania? Ten problem pomogła mi rozwiązać wspomniana wcześniej Kawu, wskazując mi stronę www.vinted.pl. Gorąco polecam rejestrację na niej! Poza możliwością sprzedaży i kupna ubrań/dodatków, można także zajrzeć na forum. Przyznam, że mnie to wkręciło, kolejny pochłaniacz czasu,  jednak w nim widzę więcej korzyści niż wad.
W czwartek biorę się za fotografowanie ubrań, natomiast Was zapraszam na wyczekiwane przez co niektórych zdjęcia, Ci którzy obserwują mnie na facebooku pewnie jedno z nich zdążyli już zobaczyć :)
Koszula dżinsowa- SH
koszulka- Stradivarius
legginsy- C&A
czapka- tally weijl
komin- allegro
Link do mojego konta na vinted podam Wam w kolejnym poście.
W komentarzach wyraźcie swoje zdanie na temat czy bylibyście zainteresowani takim filmikiem oraz postem typu ,,my must have”, czy coś w tym stylu (pomysły w komentarzach). Piszcie także jakie filmiki chcielibyście obejrzeć, jestem otwarta na propozycje! :)