Witam.
Z tej strony Kaila Karolina Leszkiewicz.
Nie, nie, nie. Jak to Leszkiewicz, kto to w ogóle jest.. JA : )
Jak zapewne większość z Was wie, jakiś czas temu moja mama brała ślub. W związku z tym zmieniła nazwisko, co jest jednym z głównych powodów, dla których także moje uległo zmianie. To była moja, przemyślana decyzja, tak więc bez komentarzy typu „nie pasuje do Ciebie”, „po co zmieniałaś”.  Nie zmieniam się ani wewnętrznie, ani zewnętrznie, jest to jedynie drobna zmiana w papierach, która niewątpliwie ma dla mnie wielkie znaczenie emocjonalne… Przy okazji… Musielibyście zobaczyć miny nauczycieli, gdy w dzienniku nazwisko pierwszego numeru zaczynało się na literę L i brzmiało wyjątkowo nieznajomo.
DLA OSÓB, KTÓRE WYSYŁAŁY MI NIEDAWNO PACZKI/ LISTY!
Bez względu na to czy w adresie napisaliście Biżek, czy Leszkiewicz, wszystko do mnie dojdzie, nie ma się o co martwić. Osoby chcące zdobyć mój adres i wysłać list/paczkę/ pocztówkę, przekierowuję na facebooka (wiadomość)
Warto także napomnieć o fakcie, o którym mogliście się już dowiedzieć z mojego, bądź Szczurka aska.
 Jestem w Bravo Girl… i szczerze nie wiem jak się tam znalazłam. Oczywiście posypała się fala gratulacji oraz komentarzy, jak się z tym czuję i jak to się stało. Czuję się z tym bardzo dobrze, zdanie innych w tej kwestii średnio mnie obchodzi, bo dzięki temu sporo Was ostatnio przybyło, a niektórzy na pewno zostaną tu na dłużej. Jak to się stało, że tam trafiłam pozostawię dla siebie, zdradzę tylko, że sprawka przyjaciół i pewnie odrobiny szczęścia.
Osoby chcące wiedzieć więcej zapraszam do sklepu, będzie mi też niesamowicie miło jeśli wyślecie mi swoje zdjęcia z gazetą (kilka już dostałam, powiem szczerze, że jesteście niesamowici, a Wasza kreatywność mnie zachwyca).
Przy okazji.. Przyjaciele trzymający gazetę dla nastolatek.. bezcenne : )
 płaszczyk- tu/ t-shirt- H&M/ spodnie- Vila (Stara Szafa)/ buty- reserved
Jutro dzień ojca, nie zapomnijcie złożyć życzeń! : )