Zacznę od tego na co niektórzy czekają, czyli od wyników losowania. Z uwzględnieniem losów dodatkowych (czyli udostępnieniem na fb/ blogu) wyszło mi 17 losów do wygenerowania. Żeby było sprawiedliwie użyłam do tego generatora liczb. Wylosowane osoby to:
Karolina Jankowska
Izabela F
Patizabkol
UWAGA!
Święty Mikołaj, który ostatnio do mnie zawitał ruszył moje sumienie i powiedział ,, czemu mają wygrać tylko trzy osoby?!” No więc zrobiło mi się głupio po czym przyznałam mu rację, święta tuż tuż, więc poszłam mu lekko na rękę i wylosowałam jeszcze CZTERY osoby, które dostaną ode mnie prezenty niespodzianki:
malinowa-ksiezniczka
 Vogueswing
PinkTheStrawberry
Karolina Bejda
 
Wylosowane osoby proszę o kontakt na mailu kailla.blog@gmail.com , w którym podacie mi swój adres, abym mogła wysłać paczkę. Po otrzymaniu wiadomości od wszystkich pójdę na pocztę i wyślę paczuszki, więc postarajcie się zrobić to jak najszybciej, ponieważ wszystkie wyślę w jednym czasie : ) 

Co do klasowej Wigilii… chciałam tylko napisać, że dawno się tak nie wzruszyłam. Podchodząc do pewnych osób zdałam sobie sprawę, że to już ostatnie takie spotkanie, ten stół, na którym znalazły się tak wytrawne potrawy jak ciasta i żelki połączył nas w ten sposób już ostatni raz, bo zapewne każdy pójdzie w innym kierunku. Bycie w tak zżytej ze sobą klasie ma swoje plusy, ale niestety to jest ten minus. Składając sobie życzenia… czułam jakbym miała powolutku wbijany nóż w gardło, które coraz bardziej mi się zaciskało i odbierało mowę. Każdy przeżywa to inaczej, ja jestem osobą bardzo uczuciową, przez co przez dobre pięć minut nie mogłam zatrzymać łez. Mam tylko nadzieję, że za te kilka miesięcy, będę miała równie wspaniałą klasę jak obecna : )
Bardziej świątecznego postu możecie się spodziewać we wtorek lub środę, na chwilę obecną, życzę powodzenia w świątecznych porządkach oraz cierpliwości i szczęścia dla tych, którzy dopiero biegają po sklepach w poszukiwaniu prezentów : )