Na początku chciałam wszystkim życzyć Wesołych Świąt, mam nadzieję, że miło je spędziliście! :) Wyżej możecie zobaczyć mój świąteczny stroki, którym mogą zainspirować się zwycięzcy konkursu, bo są w nim zajączki i kurczaczki wykonane identycznie do tych, które są nagrodami. 
A teraz to na co czekaliście. Jak losowałam? Zrobiłam karteczki, na których wpisałam wszystkich biorących udział w konkursie, następnie wylosowałam 7 z nich. 
Przy kolejnym konkursie może będę losować na jakieś stronie, dlatego jeśli znacie jakieś, na których mogłabym to robić dajcie linka ;)
Wylosowana szczęśliwa siódemka… 

Domyślam się, że i tak większość z Was nie rozczytałaby się z tego co nabazgrałam na tych karteczkach, dlatego podaję e-maile zwycięzców:

1annais@onet.pl

2. sasskias@wp.pl
3. nika.smilewp@gmail.com
4. rubber.balloon@onet.pl
5. maahoonioowaa@autograf.pl
6. oliwkaaa.2404@gmail.com
7. klaudia.b19964a@wp.pl

Zwyciężczynie proszę o jak najszybsze przesłanie mi adresów (na które mam wysłać paczkę), na:

kailla.blog@gmail.com

UWAGA! Na Wasze maile czekam do 14 kwietnia, inaczej nagroda przepadnie. 

Co do rodzaju i formy w jakiej je wyślę muszę się jeszcze upewnić na poczcie, mogę Wam tylko obiecać, że przesyłka będzie priorytetowa! BĘDĘ SPRAWDZAĆ TYLKO MAILE OD OSÓB WYMIENIONYCH WYŻEJ żeby uniknąć pomyłki i nie wysłać paczki komuś innemu ;) Czemu czekam tylko do 14 kwietnia? Ponieważ 15 kwietnia wybieram się na pocztę i wysyłam Wam nagrody :) 

Wszystkim zwycięzcom gratuluję, a całą resztę zachęcam do udziału w przyszłych konkursach :)