Bloga opanowały moje przemyślenia, z tego powodu dzisiaj postaramy się trochę od tego odejść i poopowiadać o rzeczach bieżących. Zapewne zauważyliście kolejne, wielkie zmiany w wyglądzie bloga. Wynikają one głównie z tego, że chciałam, by miejsce to było w całości stworzone przeze mnie, by nie tylko posty były mojego autorstwa, ale także jego ogólny wygląd. Oczywiście nie mówię tu o drobnych elementach (np. w obecnym nagłówku przerobiłam napisy, ale wykonała go Ciara), jednak tak, jak to do wczoraj wyglądało- cały szablon zrobiony przez kogoś innego? Gryzło mi się to z początkowymi założeniami bloga.

Co u mnie słychać? Co mnie wkrótce czeka? Z pewnością, wielkimi krokami zbliża się koniec pierwszego półrocza, w mojej szkole wystawienie ocen jest do 15 grudnia, także okres popraw i dawania z siebie 200% czas zacząć. Z przyjemniejszych wydarzeń, w piątek idziemy z Łukaszem na maraton Igrzysk śmierci do kina, zaś już w przyszłym tygodniu, również w piątek, odwiedzę Zieloną Górę, w której odbędzie się koncert Dżemu.

Na dworze coraz zimniej, ciepłolubnym radzę od razu po powrocie ze szkoły/ pracy zaparzać ciepłą herbatkę i brać witaminy, bo jedyne czemu obecna pogoda sprzyja to przeziębieniom i osłabieniom organizmu (i humoru). Ja na szczęście zaopatrzyłam się już w ciepły płaszczyk, teraz czekam na parkę i mogę witać zbliżającą się zimę. Ktoś mógłby mi zarzucić, że do zimy cały miesiąc. Zapewniam, że upłynie on szybciej niż to sobie wyobrażamy (czego niestety nie wyczuwa się podczas lekcji i w czasie pracy).

Moje podejście do tej pory roku jest bardzo… oziębłe. Z pewnością gdyby ktoś dał mi możliwość zapadnięcia w sen zimowy i obudzenia się jedynie na święta, ferie i urodziny, skorzystałabym z propozycji. Oczywiście widzę także pozytywne strony, trzeba być realistą, jednakże temperatury poniżej kilku stopni, raczej nie wywołują u mnie uśmiechu na twarzy… Jakie Wy macie do niej podejście? Jakie dobre strony zimy dostrzegacie? Czekam na Wasze komentarze, a może już wkrótce pojawi się post na temat, jak przetrwać ten trudny dla niektórych czas!

płaszcz- sheinside  / sweterek- bershka / spodenki- sheinside / buty- h&m