Dni lecą tak szybko, że czasem nawet nie zauważam ile się wokół dzieje. Szczerze mówiąc życie teraz zaczyna się w piątek po piętnastej, kończy w niedzielę wieczorem. Jeszcze półtora miesiąca do egzaminu co niezbyt mnie cieszy, wręcz powiedziałabym, że sama myśl o tym jest męcząca, a coraz większa ilość dochodzących przygotowań do niego jeszcze bardziej dobija. Staram się być bardziej aktywna w sferze blogowo- youtubowej, ale wiadomo.. nauka. Tak więc z tego miejsca pozdrawiam wszystkich trzecioklasistów- łączmy się w bólu.
Co u mnie słychać? Dzisiejszy post nie ma konkretnego tematu, dlatego mogę sobie pozwolić na wiele wtrąceń, niekoniecznie trzymając się jednego wątku. Od kilku dni, pełna zapału i zawziętości (zobaczymy jak długo..) ćwiczę, lepiej się odżywiam i ograniczam słodycze. Jestem dumna z samej siebie, bo przychodzi mi to bardzo trudno, ale jeśli stawiam sobie jakieś cele, to chcę do nich dążyć. Co do postów na blogu, mam zaplanowanych ich dość sporo, jednak nie mam pojęcia kiedy je powstawiam, ze względu na to, że za często tu ostatnio nie zaglądam. Mogę jedynie obiecać, że będzie kilka postów kosmetycznych, przemyśleń, mam też w planach parę ciekawych pomysłów na zdjęcia… Czas pokaże! :)
zdjęcia robił mi Adam
Wyżej takie małe porównanie.. Oczekiwania czyli zdjęcie na opakowaniu i rzeczywistość…
Wracając do youtube. Od niepamiętnych czasów główne pytania zadawane mi w komentarzach, na asku, ogólnie wszędzie dotyczą moich włosów. Poddaję się i postanawiam nagrać Wam wreszcie filmik na ich temat. Dlatego pod tym postem macie okazję zapytać o wszystko co ich dotyczy. Nie wiem jeszcze czy będzie to w formie suchych odpowiedzi, czy wymyślę co innego, póki co liczę tylko na kreatywność z Waszej strony.