Dzisiaj zdjęcia z piękną Kawu. Wybrałyśmy się na obrzeże Gorzowa, bo pomyślałyśmy, że skoro chodzi tam mało ludzi, można się wybrać na zdjęcia. Pomysł okazał się świetny, bo znalazłyśmy idealne miejsce (pomijając fakt, że prawdopodobnie znajdowałyśmy się na terenie prywatnym). Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, mimo, że moja modeleczka nie jest przyzwyczajona do wyginania jej we wszystkie strony, rozśmieszania i takich tam… :)
Ostatnio na asku dostaję masę ciekawych pytań od Anety. Zanim odpowiem na jakiekolwiek z nich muszę się zastanowić, jej kreatywność mi po prostu imponuje. Postanowiłam, że co jakiś czas będę w postach odpowiadała na jakieś z pytań od niej, bo do każdego mogę się trochę rozpisać.
Czy uważasz, że posiadanie pasji w życiu człowieka jest ważne?

Na to pytanie odpowiadałam już kilka razy, ale chętnie się powtórzę. Pasja jest niezbędna, jest częścią nas, sprawia, że możemy się spełniać, dążyć do bycia najlepszym. Przez pasję, znajdujemy nowe cele, do których dążymy, a cele w życiu są bardzo ważne. Osobiście uważam, że osoba, która się rozwija, robi coś jest znacznie bardziej interesująca niż ta bez. ,, Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę” słyszeliście to już kiedyś? Trafiałam na ten cytat wiele razy, dzięki temu także wyrobiłam swoje zdanie na ten temat. Nieistotne co będziesz robił, rób to całym sobą. Ja uwielbiam pisać dla Was, zdecydowanie mogę to nazwać pasją. :)

Chętnie dowiem się co jest Waszą pasją! Macie jakieś hobby? :)